صفحه اصلی > اخبار > محتوای

محتوای کریسمس

- Aug 24, 2017 -

در طول فصل کریسمس مصرف کنندگان در سراسر ایالات متحده توسط خرید فریبنده خسته شدند، اما آنها همچنین سودآوری فروشگاه ها را افزایش دادند که هر کس به نظر می رسید کریسمس را هر ساله صرف کند. اما محتوای کریسمس خیلی بیشتر از آن است.

برای آمریکایی ها، کریسمس بیان احساسات است، و یکی از امید ترین است که با دوستان و خانواده باشد. برای تایلر و بیسلی، او امیدوار بود که با پدرش کریسمس را صرف کند. پدر تیلور، سرباز نیروی دریایی رادنی. بیسی در عراق مستقر است. او نه تنها برای کریسمس بازگشت، اما بابا نوئل را به کلاس کوچولو تیلور برد، که باعث شد او راضی باشد. اما پس از دو هفته، گروهبان بیلی به عراق بازگشت.

تفنگداران دریایی ایالات متحده هر ساله کمکهای اسباب بازی کریسمس را انجام می دهند و مردم هر گونه اسباب بازی و هدیه را برای کودکان فقیر اهدا می کنند. داوطلبان نیز کودکان را برای ساختن مغازه ها، جایی که آنها هدایایی را که دوست داشتند، انتخاب کردند. طرح ملی به میلیون ها کودک کمک کرد.

مردم سراسر آمریکا جشن کریسمس با دکوراسیون دارند. در یک منطقه مسکونی در ایالت تگزاس مردم خانه های خود را با چراغ های کریسمس رنگارنگ تزئین می کنند. برخی از خانواده ها دارای دکوراسیون کریسمس با موضوعات سیاسی موضعی هستند. صاحب یک خانه توضیح داد چرا او در حال انجام دکوراسیون کریسمس بود. "بسیاری از مردم هنگامی که دکوراسیون کریسمس خود را می بینند، شگفت زده می شوند و می گویند:" من هرگز مثل دکوراسیون دیده ام، و ما احساس خوبی می کنیم، و ما احساس می کنیم که تلاش هایمان ارزش آن را دارد. "


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • کریسمس کریسمس عروسی
  • کلاه کلاسیک اسنوکر قرمز
  • کلاه کلاسیک بابا نوئل
  • کلاه کریسمس کلاه براق
  • سربرگ کوهی گوزن شمالی
  • دکوراسیون سقف کریسمس برفی