صفحه اصلی > اخبار > محتوای

درخت کریسمس انواع معمول

- Aug 24, 2017 -

کاج و سایپرس

کلاس Somber Sonko (Pinaceae)، Taxodiaceae (Taxodiaceae)، Cupressaceae (Cupressaceae) و جنوب غسل تعمید است.

Taxodiaceae (Araucariaceae) به طور کلی. در میان آنها، بیشتر درختان Cupressaceae مثلثی به نظر نمی رسد، به ندرت به عنوان یک درخت کریسمس استفاده می شود، در حالی که در جنوب درختان صنوبر بومی به نیمکره جنوبی (نیوزیلند در نیمکره جنوبی، استرالیا و سایر نقاط، به جز در جنوب نیمکره، معمولا به عنوان یک درخت کریسمس استفاده می شود، بقیه منطقه به عنوان درخت کریسمس در Sonko و Shanshan بعنوان یک درخت کریسمس استفاده می شود، زیرا تعداد گونه های متعلق به خانواده کاج 10 برابر Taxodiaceae است بنابراین گیاهان خانواده کاج اغلب به عنوان درخت های کریسمس.

صنوبر کاج

بیش از 10 نوع از درختان در جنس Abies (Abies) بیشترین تعداد درختان در جهان است، زیرا شکل درخت قارچ زیبا است، رنگ و بوی آن برای مردم خوشایند است و پره ها آسان نیستند که قطع شوند پس از برش و خشک شدن، تبدیل شدن به محبوب ترین گونه های درخت. قارچ اروپایی (Abies alba، همچنین به عنوان Fir Tree، Bai شناخته می شود) سنتی ترین درخت کریسمس است.

Picea

قارچ، مانند یخ، دارای درختان برج ای شکل و تیغه های سخت است و یکی از گونه های اصلی درخت است. در میان آنها، صنوبر نروژی (Picea abies)، به دلیل رشد آسان، قیمت ارزان است، بنابراین گونه های بسیار زیادی درخت درخت وجود دارد.

جنس کاج

اعضای کاج، مانند Pines و Lycopodium، همچنین بعضی از مناطق به عنوان گونه های درختی انتخاب می شوند. اما دوز بسیار کوچکتر از گوسفند و صنوبر است.


یک جفت: سفارشی کریسمس عجیب

بعدی: نه

اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • تزئینات کریسمس گل گل مصنوعی
  • دکوراسیون درخت کریسمس کریسمس چند رنگ
  • کریسمس درخت کریسمس بابا نوئل
  • جوراب کریسمس مینی
  • کودکان لباس بابا نوئل
  • پنجره برف روی پنجره کریسمس تابلوچسبها