صفحه اصلی > اخبار > محتوای

توسعه و تکامل درخت کریسمس

- Aug 24, 2017 -

گفته شده است که درخت کریسمس برای اولین بار در رم باستان در ماه دسامبر جشنواره کشاورزی، مسیحیان آلمانی، نیکویی ها در قرن هشتم با یک درخت طولی برای تربیت کودک ظاهر شد. سپس، آلمانی ها در 24 دسامبر به عنوان آدم و حوا جشنواره، در خانه بر روی نماد باغ عدن "درخت بهشت"، آویزان از کوکی ها در کوکی ها، نماد خدعه، همچنین شمع روشن و توپ، نماد مسیح قرن شانزدهم، مارتین لوتر، یک اصلاح طلب مذهبی، یک درخت کریسمس با شمع و توپ را در خانه اش برای یک شب کریسمس باشکوه طراحی کرد.

قرن هجدهم، در مؤمنان مسیحی آلمانی، قرن نوزدهم محبوب با ملت آلمان، شروع به سنت عمیق ریشه آلمان شد.

آلبرت (شوهر ملکه ویکتوریا، شاهزاده آلمان) در اواسط قرن نوزدهم محبوبیت یافت. درخت کریسمس ویکتوریا با شمع ها، آب نبات ها و انواع شیرینی های مختلف تزئین شده و در شاخه ها با روبان و زنجیر کاغذی آویزان می شوند.

در اوایل قرن هفدهم، درخت کریسمس توسط مهاجران آلمانی به آمریکای شمالی آورده شده و در قرن نوزدهم محبوبیت یافته بود. در اتریش، سوئیس، لهستان و هلند نیز بسیار محبوب هستند.

در چین و ژاپن، درخت کریسمس توسط مبلغان آمریکایی در قرن نوزدهم و بیستم معرفی شد و با گل های رنگارنگ تزئین شده بود.

به طور سنتی، درخت کریسمس تا شب کریسمس (دسامبر 24) ساخته نمی شود و پس از 12 شب (6 ژانویه) برداشته می شود. پیشرفت و به تعویق انداختن این تاریخ در نظر گرفته نشده است.

اما فصل جدید خرید کریسمس، اکثر فروشگاه ها را برای کریسمس در اواخر ماه اکتبر تنظیم کرده است. بخش کریسمس در Selfridge، انگلستان، در اوایل ماه سپتامبر، از جمله درخت کریسمس، تجارت را آغاز کرد.

بیشتر خانواده های آمریکایی بلافاصله پس از روز شکرگذاری (چهارمین پنجشنبه نوامبر)، تا بعد از سال نو، عادت دارند تا درخت کریسمس قرار دهند. بعضی از خانواده های آمریکایی تا دسامبر هفته دوم، برای احداث یک درخت کریسمس، درخت کریسمس تا 6 ژانویه (Epiphany) ایستادند.

در آلمان، در 24 دسامبر، درخت کریسمس به طور سنتی نصب شد، اما آن را 1-2 هفته پیش نصب شده بود.

در استرالیا، یک هفته قبل از تعطیلات تابستانی بود، اما استرالیا جز استرالیا، جایی که بیشتر اوایل نوامبر (پس از جشن های کریسمس اتحادیه اعتباری آدلاید) تنظیم شد.


اخبار مرتبط

محصولات مرتبط

  • گوشه های از پیش روشن درخت های کریسمس
  • حلقه های تزئینی کریسمس
  • سربرگ کوهی گوزن شمالی
  • تابلوهای کریسمس مخلوط
  • کریسمس چنگال چاقو کلاه دکوراسیون میز
  • آب نبات کریسمس کریسمس